مجموعه مایاما شما را به خرید بهترین دستکشهای صنعتی، ساختمانی و جراحی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت دستکش موتورسواری پشمی چگونه برآورد می شود؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره کیفیت دستکش موتورسواریخرید ارزان دستکش موتورسواری پشمی

قیمت دستکش موتورسواری پشمی چگونه برآرود می‌شود؟ سوالی است که ممکن است برای بسیاری از خریداران دستکش‌های مخصوص موتورسواری مطرح شود. ما در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد مشخصات این نوع دستکش‌ها و قیمت‌ آنها، اطلاعاتی را در اختیار خریداران این محصول قرار دهیم.

قیمت دستکش موتورسواری پشمی چگونه برآورد می شود؟

اطلاعاتی درباره کیفیت دستکش موتورسواری

اطلاعاتی درباره کیفیت دستکش موتورسواری دستکش‌های موتورسواری، بعد از کلاه یکی از ضروری‌ترین تجهیزاتی است که یک موتورسوار باید در حین سواری از آنها استفاده کند. هرچه اطلاعات خریدارن در مورد این نوع از دستکش‌ها بیشتر باشد، احتمال اینکه محصول بهتری خریداری کنند هم بیشتر خواهد بود.

دستکش‌های مخصوص موتورسواری، از جمله محصولاتی هستند که از دستان فرد در حین رانندگی محافظت بسیار خوبی به عمل می‌آورند. با توجه به اینکه ضربه‌های ناشی از حرکت موتور بر روی یک محیط ناهموار به طور مستقیم به دست راننده وارد می‌شود، لازم است که از این دستکش‌ها برای کاهش این ضربه‌ها جلوگیری شود.

در حال حاضر این نوع از دستکش‌ها در تنوع و کیفیت بالایی عرضه می‌شوند، در نتیجه موتورسوارن امکان تهیه هر نوع دستکشی را خواهند داشت. دستکش‌هایی که مخصوص موتور سیکلت‌های خیابانی است، تفاوت زیادی با دستکش‌های مسابقه دارد؛ دستکشی که برای مسابقه در نظر گرفته می‌شود، دارای لایه‌های ضخیم‌تری است و ایمنی بالاتری هم دارد، در مقابل دستکش‌های معمولی کم حجم‌تر بوده و برای استفاده روزمره گزینه مناسبی است.

بعضی از دستکش‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که جریان هوا به طور کامل در آنها رد و بدل می‌شود به همین دلیل، این نوع محصولات برای استفاده در فصل تابستان گزینه مناسب‌تری هستند.

دستکش‌هایی که در آنها از جنس پارچه‌های ضدعرق و ضدحساسیت استفاده شده است، دارای سطح کیفیت بالاتری است چرا که امکان استفاده از این محصولات برای همه افراد وجود دارد و به هیچ عنوان مشکلی برای دست موتورسواران ایجاد نخواهد شد.

جنس چسبی که برای دستکش در نظر گرفته می‌شود، از اهمیت زیادی برخوردار است؛ هرچه این چسب مقاوم‌تر باشد، امکان استفاده از دستکش را راحت‌تر می‌کند. همچنین، یک دستکش باکیفیت، باید سایز مناسبی هم داشته باشد؛ استفاده از باکیفیت‌ترین دستکش‌ها در حالی که سایز مناسبی ندارند، کارایی لازم را نخواهد داشت.

خرید ارزان دستکش موتورسواری پشمی

خرید ارزان دستکش موتورسواری پشمی برای خرید ارزان دستکش موتورسواری پشمی صادراتی، می‌توانید از طریق همین مرکز اقدام کنید؛ این مرکز سابقه زیادی در زمینه ارائه انواع دستکش‌های مخصوص موتورسواری دارد به همین دلیل، می‌توانید با اطمینان کامل‌تری هر نوع دستکشی را تهیه کنید.

قیمتی که این مرکز برای دستکش‌ها در نظر گرفته است، بسته به جنس و نوع کارایی این دستکش‌ها متفاوت خواهد بود. به طور کلی، قیمتی که برای دستکش‌ها در نظر گرفته شده است، نسبت به جنس و کارایی که این محصولات دارند، بسیار مناسب است.

میکائیل جوادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مایاما شما را به خرید بهترین دستکش های صنعتی، ساختمانی و جراحی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *