مجموعه مایاما شما را به خرید بهترین دستکشهای صنعتی، ساختمانی و جراحی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید بی واسطه دستکش پزشکی سیاه

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره ی انواع دستکش های جراحیمراکز تولید دستکش پزشکی سیاه

خرید بی واسطه دستکش پزشکی سیاه برای تمامی مشتریان داخلی و خارجی باشد انواع دستکش پزشکی پودری کیفیت بسیار بالایی دارند و شما می توانید این محصولات را به صورت حضوری و همچنین اینترنتی خریداری کنید، ما خرید دستکش پزشکی لاتکس به صورت اینترنتی را به شما پیشنهاد می نماییم، زیرا در این روش واسطه ها از میان رفته است و شما مستقیما محصولات مد نظر خود را از کارخانه خریداری می‌کنید که این موضوع باعث کاهش قیمت خرید دستکش های پزشکی نیز می شود امروزه کشورهای زیادی تمایل بالایی برای تهیه و خرید دستکش ایرانی دارند.

خرید بی واسطه دستکش پزشکی سیاه

اطلاعاتی درباره ی انواع دستکش های جراحی

اطلاعاتی درباره ی انواع دستکش های جراحی انتخاب دستکش مناسب برای معاینات پزشکی و همچنین عمل های جراحی اهمیت بسیار زیادی دارد به طور کلی دستکش های جراحی تولید شده در سراسر دنیا انواع مختلفی دارند که هر کدام در قسمت های مخصوص پزشکی کاربرد بسیار ویژه دارند.

یکی از پر کاربرد ترین و بهترین نوع دستکش ها که عموما دندانپزشکان از آن استفاده می کنند دستکش لاتکس بدون پودر می باشد مهمترین ویژگی های محصول قابل لمس بودن لثه و دندان به وسیله انگشتان دست می باشد بنابراین بیشتر دندانپزشکان در هنگام معاینات از انواع دستکش های بدون پودر استفاده می کنند.

یکی دیگر از دستکش‌های که در عمل های جراحی کاربرد ویژه ای دارد دستکش لاتکس پودری می‌باشد در زمان گذشته برای تولید و طراحی محصول این محصول از پودری مانند سدیم کربنات استفاده می شد در برخی از موارد دیده می‌شد که در هنگام پوشیدن دستکش افراد دچار حساسیت های پوستی از جمله اگزما و خارش شده‌اند از این رو امروزه پزشکان سعی نموده از مواد جایگزین همچون پودر آرد ذرت استفاده کنند که هیچ گونه حساسیت پوستی به وجود نمی‌آورد.

دستکش‌های نیتریل یکی دیگر از دستکش‌های در زمینه جراحی و پزشکی می باشد، این دستکش ها در رنگ مشکی و همچنین آبی تولید می شود جالب است بدانید که دستگاه‌های نیتریل استحکام و مقاومت بالاتری نسبت به دستکش های لاتکس را دارند، از انواع دستکش نیتریل در فرآیند آزمایش های بسیار سخت و پیچیده در آزمایشگاه ها استفاده می شوند.

مراکز تولید دستکش پزشکی سیاه

مراکز تولید دستکش پزشکی سیاه بزرگترین مراکز تولید دستکش پزشکی سیاه کیفیت را مدنظر کار خود قرار داده اند و همچنین این محصولات را به صورت انبوه تولید نموده اند و کیفیت محصولات ایرانی بسیار بالا بوده و این موضوع سبب شده است که امروزه صادرات این محصولات نیز به کشورهای مختلف نیز صورت بگیرد.

شما می توانید مستقیماً با کارخانه تولید کننده دستکش پزشکی سیاه در ارتباط باشید و محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب و ارزان خریداری کنید ما کیفیت محصولات خود را تضمین می نماییم.

میکائیل جوادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مایاما شما را به خرید بهترین دستکش های صنعتی، ساختمانی و جراحی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.