مجموعه مایاما شما را به خرید بهترین دستکشهای صنعتی، ساختمانی و جراحی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت عمده دستکش پلاستیکی پزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی اجمالی درباره دستکش پزشکیمزایای استفاده از دستکش پلاستیکی پزشکی دستکش پلاستیکی پزشکی چه ویژگی هایی داردفروشگاه معتبر دستکش پلاستیکی پزشکی

دستکش‌های پلاستیکی پزشکی نوعی دستکش یکبار مصرف و ایمن برای محافظت از دستان کادر پزشکی و جلوگیری از انتقال ویروس، آلودگی و مواد عفونی دیگر است. این نوع دستکش انواع مختلفی دارد. قیمت دستکش پلاستیکی پزشکی با توجه به نوع دستکش مشخص می‌شود. خریداران عمده برای اطلاع از قیمت انواع دستکش ایمنی پزشکی می توانند به عرضه‌کنندگان مستقیم این محصول مراجعه کنند. این مراکز دستکش پزشکی را با حداقل قیمت در اختیار خریداران عمده قرار می‌دهد. عرضه مستقیم و بدون واسطه این نمونه دستکش موجب حذف واسطه‌ها از بازار خرید و فروش دستکش پلاستیکی پزشکی شده و از نوسان قیمت این محصول جلوگیری خواهد کرد.

قیمت عمده دستکش پلاستیکی پزشکی

بررسی اجمالی درباره دستکش پزشکی

بررسی اجمالی درباره دستکش پزشکی همانطور که اشاره شد دستکش پزشکی در انواع مختلف و با استفاده از متریال های مختلفی تهیه می شود.‌ دستکش لاتکس، نوعی دستکش پزشکی است که از مواد اولیه طبیعی تهیه می شود. این دستکش دوام و ماندگاری بالایی دارد. کاملا به دست چسبیده و سرعت عمل را از پزشک نمی‌گیرد. دستکش لاتکس آلودگی و مواد عفونی را جذب ننموده و موجب انتقال آن نخواهد شد. این نوع دستکش در برابر مواد شیمیایی مختلف مقاوم است.

برخی افراد به دستکش لاتکس حساسیت دارند. دستکش نیتریل نیز دوام و ماندگاری بالایی داشته و تمام خصوصیات یک دستکش پزشکی خوب در این نوع دستکش جمع شده است. این نوع دستکش فاقد لاتکس بوده و حساسیت زا نمی‌باشد. دستکش نیتریل مطابق با فرم دست طراحی شدهدو انعطاف مناسبی دارد. این نوع دستکش به دلیل مقاومت بالا می تواند در جراحی های چند ساعته مورد استفاده قرار گیرد.

دستکش وینیل از ماندگاری و دوام پایین‌تری برخوردار است. این نوع دستکش بیشتر برای کارهای آزمایشگاهی یا در صنعت داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستکش ارتوپدی به صورت چند لایه بوده و نسبت به سایر دستکش های پزشکی ضخیم‌تر است. به کمک این دستکش، وسایل جراحی سنگین از دست لیز نمی‌خورد.

دستکش مخصوص دیگری برای کار پزشکی طراحی شده است که به دستکشHIV معروف شده است. از این دستکش در رابطه با بیمارانی استفاده می شود که به بیماری ایدز مبتلا بوده و این بیماری از طریق خون و سرنگ آلوده منتقل خواهد شد. انواع دستکش پزشکی به صورت پودردار یا بدون پودر تولید می شود.

از پودر ذرت یا نشاسته برای تهیه دستکش پزشکی پودری، استفاده شده است. پوشیدن دستکش یا خارج ساختن آن به کمک این پودر آسان‌تر خواهد شد. دستکش پزشکی در سایزهای مختلف و رنگ‌بندی های متفاوت به بازار فروش ارائه می شود. دستکش پزشکی مشکی برای جراحی های طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. انعکاس نور در دستکش پزشکی مشکی کمتر است. دستکش پزشکی سفید، همچنین دستکش پزشکی رنگی در صورتی که سوراخ شوند، زودتر دیده شده و تعویض خواهند شد.

مزایای استفاده از دستکش پلاستیکی پزشکی

مزایای استفاده از دستکش پلاستیکی پزشکی مراکز پزشکی و درمانی مانند بیمارستان ها، درمانگاه‌ها حتی دندانپزشکی ها همواره در معرض آلودگی می‌باشند. استفاده از دستکش می تواند از انتقال میکروب، ویروس و آلودگی های عفونی به بیمار و پزشک جلوگیری نماید. دستکش پلاستیکی مقاومت بالایی در مقابل مواد شیمیایی دارد. کادر خدماتی بیمارستانی نیز با این مواد شیمیایی در تماس هستند. دستکش می تواند از دستان این افراد در مقابل مواد شیمیایی محافظت نماید. دستکش پزشکی در واقع نوعی دستکش کار یا دستکش ایمنی برای افرادی است که در بخش درمانی فعالیت می‌کنند.

دستکش پلاستیکی پزشکی چه ویژگی هایی دارد

 دستکش پلاستیکی پزشکی چه ویژگی هایی دارد همانطور که اشاره شد، دستکش پلاستیکی پزشکی، در واقع نوعی دستکش ایمنی بوده و از دستان پزشکان در مقابل عوامل مختلف محافظت می‌کند. به همین دلیل این دستکش باید از کیفیت مناسب، دوام و ماندگاری بالایی برخوردار بوده و در حین کار سوراخ یا پاره نشود. دستکش پلاستیکی پزشکی باید کامل به دست چسبیده و پزشک بتواند به راحتی با مورد جراحی، تماس و ارتباط برقرار کرده یا به عبارتی آن را کامل لمس کند.

دستکش پلاستیکی فرم دست طراحی شده و دارای انعطاف مطلوبی است. سرعت عمل پزشک با پوشیدن این دستکش کاهش پیدا نمی‌کند. دستکش پلاستیکی پزشک از جذب یا نفوذ و انتقال آلودگی جلوگیری می‌نماید. این نوع دستکش به گونه ای طراحی شده است که ابزار پزشکی از دست لیز نخورد. دستکش پزشکی در مقابل مواد شیمیایی مختلف مقاومت بالایی دارد.

این نوع دستکش سبب حساسیت و آلرژی نمی شود. ذکر این نکته نیز لازم است که این محصول توسط شرکت های مختلفی تولید می شود، طبیعی است که کیفیت تولیدات این برندها یکسان نخواهد بود. دستکش پزشکی درجه یک و مرغوب را باید از بین برندهای معتبر و شناخته‌شده انتخاب نمود. کیفیت تولیدات این برندها در بازار فروش به اثبات رسیده است.

فروشگاه معتبر دستکش پلاستیکی پزشکی

فروشگاه معتبر دستکش پلاستیکی پزشکی دستکش پلاستیکی پزشکی را باید از بین برندهای برتر و از مراکز و فروشگاه‌های معتبر خریداری نمود. خریداران عمده به دنبال بازارهایی هستند که بتوانند بهترین و باکیفیت‌ترین دستکش پلاستیکی پزشکی را با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند. ارزان فروش‌ترین مراکز برای خرید این نمونه دستکش، مراکز یا فروشگاه‌هایی هستند که این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه، ارائه می‌دهند.

این مراکز همان نمایندگی‌های فروش برندهای تولیدکننده این محصول هستند که از سوی تولیدکنندگان دستکش پزشکی، عمده فروشی، پخش و توزیع این محصول را انجام می‌دهند. خریداران عمده با خرید ارزان قیمت دستکش پلاستیکی پزشکی از این مراکز اطمینان پیدا خواهند کرد که تجارت پرسودی پیش رو دارند.

خرید دستکش پلاستیکی پزشکی به صورت آنلاین از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر نیز امکان‌پذیر شده است. این فروشگاه‌ها تجارت خود را بر مبنای خرید و فروش انواع دستکش پزشکی، بنانهاده‌اند. با کمی جستجو در اینترنت می توان این فروشگاه‌ها را پیدا کرده و با مراجعه به سایت فروش آن‌ها دستکش مورد نظر را انتخاب و سفارش داد.

در خرید اینترنتی دستکش پلاستیکی پزشکی، هزینه های حمل و نقل و سایر هزینه های جانبی برای خریداران عمده کاهش پیدا خواهد کرد. خرید از این فروشگاه ها خریدی آسان و بدون دغدغه، مطمئن و مقرون به صرفه خواهد بود. برخی از برندهای تولیدکننده دستکش پلاستیکی پزشکی پس از کسب بازارهای داخلی به سراغ بازارهای خارجی این محصول رفته‌اند.

عرضه این نمونه دستکش به بازارهای فروش خارجی با استقبال زیاد برخی کشورها مواجه شده است. دلیل این امر کیفیت بالا و قیمت مناسب تولیدات ایرانی این نمونه دستکش است. همین امر زمینه صادرات انواع دستکش پلاستیکی پزشکی را به کشورهای مختلف فراهم نموده است. ارز خارجی قابل توجهی از طریق صادرات این نوع دستکش پزشکی وارد کشور ما خواهد شد.

از سویی تولیدکنندگان این محصول به واسطه سود بالایی که از طریق صادرات دستکش پزشکی نصیب‌شان شده است، به تولید بیشتر و باکیفیت‌تر این محصول تشویق خواهند شد.

میکائیل جوادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مایاما شما را به خرید بهترین دستکش های صنعتی، ساختمانی و جراحی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *