مجموعه مایاما شما را به خرید بهترین دستکشهای صنعتی، ساختمانی و جراحی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش عمده دستکش جوشکاری با بالاترین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

دسته بندی انواع دستکش کار بر اساس میزان مقاومتدستکش کار دارای ویژگی ضد تعریقخرید مستقیم دستکش جوشکاری درجه یک

فروش عمده دستکش جوشکاری با بالاترین کیفیت در مرکزی که معرفی کرده ایم صورت می‌ گیرد .این مرکز بهترین ، مرغوبترین و ایمن ترین دستکش های کار را تولید و به فروش می رساند .شما می توانید به صورت عمده از این شرکت دستکش های استاندارد خریداری کنید و آن را با قیمتی بسیار مناسب و پایین تر از قیمت بازار خریداری نمایید .این دستکش ها بسیار باکیفیت هستند و در تولید این دستکشها از بهترین مواد اولیه استفاده شده تا ایمنی کامل در آن رعایت گردد.

فروش عمده دستکش جوشکاری با بالاترین کیفیت

دسته بندی انواع دستکش کار بر اساس میزان مقاومت

دسته بندی انواع دستکش کار بر اساس میزان مقاومت ما می‌خواهیم در اینجا به دسته بندی انواع دستکش کار بر اساس میزان مقاومت آنها با شما صحبت کنیم .دستکش‌ های کار را در جنس های مختلفی تولید می کنند و هر شغل و کاری نیاز به یک دستکش مناسب دارد تا بتوانید از آن در حین کار استفاده کرده و از دست‌ های خود حفاظت نماید.

از مهمترین و پرکاربردترین دستکش‌ های کار می‌ توان به دستکش چرمی اشاره کنیم .دستکش چرمی کار، دست را در مقابل گرما ، جرقه و ضربه محافظت می کند .همچنین می توانید از این دستکشهای چرمی در هنگام لحیم کاری و برشکاری هم استفاده کنید .از ایجاد برق گرفتگی هم در بدن جلوگیری می کند.

مدل دیگر دستکش های آلومینیومی می باشند .این دستکش ها دارای یک لایه آلومینیوم در قسمت پنچه می باشند .یک ورقه ی آلومینیومی بسیار نازک استاندارد می باشد که از گرما و سرما دست را حفاظت می کند .همچنین می‌توان به دستکشهای برقی سربی اشاره کنیم که در تولید این دستکش ها از یک لایه سربی در قسمت پنجه و کف دست استفاده کرده‌اند ،که مناسب برای ایمنی ضد برق است که مناسب برای افرادی است که در تماس با برق هستند .این دستکش کاملا استاندارد و ایمن می باشد .فرد در هنگام استفاده از این دستکش احساس راحتی می کند.

از جدیدترین دست کش هایی که از الیاف استفاده می‌شود بسیار مرغوب و باکیفیت بوده و مقاومت بسیار خوبی دارد .در تولید این دستکش ها از الیاف استفاده می گردد .می توانید برای قصاب ها و افرادی که در زمینه سلاخی حیوانات در کشتارگاه‌ها فعالیت دارند بهره ببرید.

دستکش کار دارای ویژگی ضد تعریق

دستکش کار دارای ویژگی ضد تعریق دستکش‌های کار باید کاملا استاندارد و ایمن باشند .در عین حال فرد در هنگام استفاده از این دستکشها راحت باشد و بتواند به راحتی انگشت های دست خود را حرکت دهد .بتواند یک وسیله را به راحتی در هنگامی که از این دست کش استفاده می‌کند بر دارد.

همچنین دستکش‌های کار دارای ویژگی ضد تعریق هم هستند .به خاطر یک لایه پنبه نازک که درون این دستکشها به کار رفته از ایجاد تعریق زیاد در دست جلوگیری کرده و اگر دست دچار عرق کردگی شود به راحتی رطوبت را به خود جذب می‌ کنند .باعث می‌ شود که فرد احساس گرما نکند و اذیت نشود .به راحتی می تواند به کارهای روزمره خود به وسیله این دستکشها بپردازد .این دستکشها الیاف اصلی آن از برزنت می باشد که یک پارچه نسوز و با کیفیت و مرغوب است .از این جهت باعث عرق کردگی در دست و انگشت ها جلوگیری می نماید.

خرید مستقیم دستکش جوشکاری درجه یک

خرید مستقیم دستکش جوشکاری درجه یک خرید مستقیم دستکش جوشکاری درجه یک در مرکزی که ما معرفی کرده ایم را می توانید به راحتی خریداری کنید .از این مرکز فروش انواع مختلف دستکش های ایمنی را ببینید و دستکش که مناسب کار شما می باشد را خریداری کنید .شما می توانید دستکش ضد برش ضخیم را که کاملا استاندارد می باشد که در سایز های مختلف را تولید کردند با قیمتی مناسب از این مرکز تهیه نمایید.

دستکش سیم دوز هم یکی از بهترین نوع دستکش هایی است که کاملاً استاندارد و ایمنی است و مناسب برای جوشکاری و برق کاری ساختمان می باشد .کاملاً قالب دست است و شما می توانید از این مرکز فروش به صورت مستقیم این دستکشها را با قیمتی مناسب و پایین تر از قیمت بازار خریداری نمایید.

میکائیل جوادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مایاما شما را به خرید بهترین دستکش های صنعتی، ساختمانی و جراحی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.