مجموعه مایاما شما را به خرید بهترین دستکشهای صنعتی، ساختمانی و جراحی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

صادرات دستکش وینیل ساق بلند به اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید...

فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت دستکش وینیلمرکز خرید دستکش وینیل ساق بلند در بازار های سراسر کشور

دستکش وینیل ساق بلند یکی از محصولات یکبار مصرف، پرمصرف در جامعه است که نه تنها در داخل کشور به صورت عمده به فروش می رسد، بلکه صادرات آن به کشورهایی همچون کشورهای همسایه و اروپایی هم انجام می گیرد.

صادرات دستکش وینیل ساق بلند به اروپا

فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت دستکش وینیل

فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت دستکش وینیل دستکش وینیل به دو صورت تولید می شود که نمونه ساده و پودری دارد که هر کدام استفاده خاص خود را دارد. هر دو مدل از این دستکش ها دارای سه سایز اسمال، مدیوم و لارج است که همین سایز و نوع پودری بودن یا نبودن و همچنین نوع رنگ بندی و کیفیت مواد اولیه در ساخت آن جر فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت دستکش وینیل می باشد. علاوه بر فاکتورهای بالا قیمت ارز نیز یکی از عوامل مهمی است که با بالا و پایین رفتن آن قیمت دستکش نیز دچار نوسان می شود.

دستکش های وینیل بسته بندی های صد عددی دارد که در کارتن های پنجاه بسته ای بسته بندی می گردد و می توانید از آن استفاده نمایید. خرید دستکش وینیل یکبارمصرف به همراه سایر محصولات یکبارمصرف هم حضوری و هم به صورت اینترنتی میسر می باشد که با توجه به سرعت در دنیای مدرن امروزی خرید اینترنتی روز به روز گسترش فراوان یافته است. مردم بیشتر دوست دارند محصول خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایند اما در خرید اینترنتی چیزی که باید به آن زیاد توجه نمایید، این است که دقت کنید گرفتار کلاه برداری های اینترنتی نشوید‌ و از مراکز و سایت های معتبر و مورد اطمینان این محصول را تهیه نمایید‌.

مرکز خرید دستکش وینیل ساق بلند در بازار های سراسر کشور

مرکز خرید دستکش وینیل ساق بلند در بازار های سراسر کشور کارخانه های تولیدی دستکش های وینیل این محصول را به صورت ساق کوتاه و ساق بلند تولید می نمایند. در مرکزهایی که در سراسر کشور وجود دارد، پخش می نمایند. این مراکز این محلول را در بازار به صورت عمده و جزیی پخش می نمایند. دستکش یکبار مصرف وینیل هم برای مصارف شخصی استفاده می گردد و هم برای موارد بهداشتی اما عمده مصرف آن برای موارد بهداشتی به خصوص کادر درمان است که از این دستکش ها قبل از مراحل درمان و جراحی استفاده می نمایند.

کشورهای صادر کننده این نوع دستکش چند کشور در دنیا هستند که ایران هم یکی از این کشورها می باشد که هر ساله مقدار زیادی از دستکش برای صادرات به کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی صادر می شود. برای صادرات به کشورهای دیگر این محصول بعد از بارگیری توسط مرزهای زمینی و هوایی و دریایی به کشورهای دیگر صادر می شود. ارزش گمرکی که برای صادرات این محصول در هر کشوری با کشور دیگر با هم فرق می کند ‌.

میکائیل جوادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مایاما شما را به خرید بهترین دستکش های صنعتی، ساختمانی و جراحی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *