مجموعه مایاما شما را به خرید بهترین دستکشهای صنعتی، ساختمانی و جراحی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید انواع دستکش ایمنی به قیمت عمده از نمایندگی های معتبر

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های دستکش ایمنی موجود در بازار داخلی استاندارهای لازم برای طراحی دستکش صادرات دستکش ایمنی با کیفیت عالی به کشورهای همسایه

یکی از مهم ترین اصولی که تمامی افراد در مراکز صنعتی، کارگاهی و … باید آن را رعایت کنند، استفاده از لوازم ایمنی است؛ یکی از بهترین نوع این محصولات دستکش ایمنی می باشد. لازم به ذکر است که قیمت عمده دستکش ایمنی در نمایندگی های معتبر ارائه دهنده آن، بسیار ارزان و مناسب است و شما می توانید با صرف هزینه ای نه چندان زیاد، بهترین نمونه های این محصول را خریداری نموده و از کارایی آن برخوردار شوید.خرید انواع دستکش ایمنی به قیمت عمده از نمایندگی های معتبر

ویژگی های دستکش ایمنی موجود در بازار داخلی

ویژگی های دستکش ایمنی موجود در بازار داخلی بدون شک بسیاری از مشاغل صنعتی، دارای مشکلات و سختی های خاص خود می باشند و کارفرمایان وظیفه دارند ایمنی کارگران خود را در چنین محیط هایی به خوبی تامین نمایند. دست ها معمولاً بیشترین قسمت از جسم هستند که همواره در معرض آسیب های مختلف قرار دارند، بنابراین باید با استفاده از دستکش ایمنی مخصوص، از آن ها در برابر آسیب های مختلف محافظت نمود. این روزها در بازار می توان انواع دستکش ایمنی ارزان قیمت و گرانقیمت را مشاهده نمود که هر کدام از آن ها کارایی خاص خود را دارا می باشند.

برخی از مهم ترین ویژگی های دستکش ایمنی موجود در بازارهای داخلی کشورمان:

  • یک دستکش مناسب دارای ضخامت بالایی است و با قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی، ابزارهای مختلف، سایش، کشش و فشار دچار آسیب نمی شود.
  • یکی از مهم ترین ویژگی های یک دستکش ایمنی، بالا بودن قدرت انعطاف پذیری آن است، در غیر این صورت باعث ایجاد درد و خستگی برای دست انسان می گردد.
  • نمونه های استاندارد دستکش های ایمنی، دارای ساق بلندی هستند و به خوبی تا قسمت ساق دست را پوشش می دهند.
  • از جمله ویژگی های مهم دیگری که می توان برای دستکش های ایمنی موجود در بازار کشورمان بر شمرد، ضد لغزش و ضد سایش بودن آن هاست.
  • یک دستکش ایمنی عایق بسیار خوبی در برابر مواد شیمیایی و اسیدی به شمار می رود.

استاندارهای لازم برای طراحی دستکش

استاندارهای لازم برای طراحی دستکش برای این که یک دستکش ایمنی بتواند به بهترین شکل ممکن از دستان در برابر آسیب های محیطی محافظت نماید، باید دارای استانداردهای ایمنی بالایی باشد. خوشبختانه بسیاری از کارخانجات و مراکز تولید کننده لوازم ایمنی، از تمامی استانداردهای لازم برای طراحی دستکش ایمنی استفاده می کنند. از جمله مهم ترین نوع این استانداردها عبارتند از:

  1. یک دستکش ایمنی باید بر مبنای استانداردهای محیط کاری که قرار است از آن استفاده شود، طراحی گردد.
  2. دستکش ایمنی استاندارد باید کاملاً بر مبنای سایز استاندارد دست کارگران طراحی شود و بیش از اندازه تنگ یا گشاد نباشد؛ زیرا این دستکش ها قرار است برای ساعت های طولانی در دستان کارگران قرار داشته باشند و تنگ یا گشاد بودن آن ها ممکن است باعث ایجاد درد و خستگی برای دست گردد.
  3. درون دستکش ایمنی باید از مواد استاندارد و سازگار با دست تهیه شود تا در هنگام استفاده هیچ نوع آلرژی و حساسیتی برای دستان به همراه نیاورد.

صادرات دستکش ایمنی با کیفیت عالی به کشورهای همسایه

صادرات دستکش ایمنی با کیفیت عالی به کشورهای همسایه استفاده از ابزارها و تجهیزات ایمنی در محیط کار بسیار مهم است، زیرا افراد را از قرار گرفتن در معرض انواع آسیب های جسمی در امان نگه می دارد. همانگونه که می دانید یکی از مهم ترین قسمت های جسم انسان که باید به طور ویژه ای به ایمنی آن توجه نمود، دست ها می باشند. به همین سبب است که در کشورمان ایران کارخانجات معتبری در این زمینه به فعالیت مشغول هستند و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استانداردهای پزشکی و ایمنی که در سراسر دنیا به آن توجه می شود، اقدام به تولید انواع دستکش ایمنی نموده اند.

این دستکش ها در شهرهایی مانند تهران، گیلان، اصفهان، مشهد و… با قیمت ارزان و مناسب ارائه می شوند. خوشبختانه در طول سال های اخیر صادرات دستکش ایمنی با کیفیت عالی به کشورهای همسایه نیز انجام می شود و مراکز صنعتی آن کشورها نیز می توانند از طریق این دستکش ها ایمنی کارگران و کارکنان مراکز صنعتی خویش را تامین نمایند.

میکائیل جوادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مایاما شما را به خرید بهترین دستکش های صنعتی، ساختمانی و جراحی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.